Nabídka pro jednotlivce


Našimi dvěma hlavními produkty pro jednotlivce jsou MBTI balíčky a Workshopy. Balíčky nabízíme pro úroveň MBTI® Step I™ i MBTI® Step II™. Workshopy pouze pro obě úrovně zároveň.

Obojí, balíček i účast na workshopu, je též možné darovat formou dárkového poukazu.

MBTI Balíčky

Balíčky jsou určeny pro jednotlivce, kteří se zajímají o typologii MBTI, ale preferují možnost zjistit si svůj osobnostní typ sami s použitím podkladů založených na teorii C. G. Junga a MBTI®. Balíčky se liší podrobností získaného osobnostního profilu a objemem studijních materiálů.

Workshopy

Workshopy jsou vhodné pro jednotlivce, kteří chtějí osobnostní typologii MBTI a další související témata pozkoumat ve skupině, pod vedením certifikovaného lektora. V případě, že o to projevíte zájem, budeme Vás informovat o nejbližších připravovaných workshopech, kam je možno se přihlásit. Další možností je uspořádat workshop přímo ve Vašem městě. Ideální počet je 10-15 účastníků, ale stačí, máte-li alespoň pět zájemců.

Workshopy jsou samozřejmě otevřeny i těm, kdo už pro zjištění svého osobnostního typu využili některý z našich balíčků.

Viz též Dotazy ohledně workshopů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INSPIRACE

"Musím se mít rád, přijímat se. Abych se mohl přijmout, musím být někdo. Jestliže pro nikoho nic neznamenám, nemohu se přijímat. Musím být schopen považovat se za důležitého; musím něco znamenat; musím se vidět jako schopného dělat něco, co má pro někoho význam."