Reference


Elektrometall, s.r.o.
Jako vedoucí IT oddělení vedu tým lidí, kteří jsou, jak to již v IT bývá, dosti odlišní od ostatních spolupracovníků. Proto mi zaměstnavatel umožnil absolvovat workshop Tým, který si rozumí a musím potvrdit, že vědomosti z tohoto workshopu jsou mi přínosem. Typologie MBTI je velmi dobře zpracovaná a o tyto údaje se lze opřít při rozhodování nejen v práci ohledně lidských zdrojů, ale také v soukromém životě. Nejdůležitější, co jsem si z tohoto workshopu odnesl, je fakt, že lidé si mohou rozumět rozumět a hlavně, že já mohu lépe porozumět větší množině lidí. Dalším přínosem MBTI je pro mě znalost směru (kudy jít) při práci na rozvoji vlastní osobnosti.

Daniel Řehák
-AIB- / IT Department

Raiffeisen stavební spořitelna, a.s.
Karla jsem měl možnost poznat v souvislosti s MBTI typologií a spolupráce s ním byla vždy přínosná, inspirující a velmi profesionální. Na Karlovi oceňuji především jeho respekt k ostatním lidem a vášeň pro oblast, kterou se zabývá. Karla mohu vřele doporučit a těším se na další spolupráci.

Marek Hornych, DiS
Training and Development Manager

s Autoleasing, a.s.
Na kurz MBTI jsem se dostal shodnou náhod a moc jsem od něj neočekával. Samotný kurz ve mně zanechal hluboké stopy a to především díky výjimečné osobě Karla, který dokázal velmi efektivně a empaticky vyložit celou problematiku a ukázat možnou cestu k sebepoznání a osobnostnímu rozvoji. Na základě pozitivní osobní zkušenosti jsem Karla oslovil, zda bychom uspořádali workshop pro můj 12-ti členný tým spolupracovníků. Jednodenní workshop jsme si všichni užili, Karel byl excelentní a spolupracovníci pochopili, proč se jim s někým komunikuje lépe a s někým hůře. Workshop měl velmi pozitivní dopad na zlepšení kvality komunikace mezi jednotlivými členy týmu. Rozhodně mám v plánu uspořádat s Karlem další týmový komunikační workshop.

Ing. Jaromír Slavík
Ředitel odboru restrukturalizace a vymáhání a skladového financování

BPP Business School
Účast na workshopu MBTI nebo konzultaci s Karlem bych doporučila každému. Karel je opravdový odborník, který Vám pomůže rozvinout Váš potenciál a zlepšit Váš profesionální i osobní život.

Kateřina Kotoušová
Business Development Manager

Seznam.cz, a.s.
Karel má ke všem účastníkům profesionální přístup. Všechny myšlenky je schopen komunikovat velmi lidským způsobem. Považuji jej za skutečného experta na MBTI.

Mgr. Milan Fridrich
Trenér senior

Západočeská univerzita v Plzni
Absolvovala jsem již několik testů mé osobnosti, psychologii jsem studovala, a proto jsem nečekala, že bych se dnes dozvěděla něco nového. Mýlila jsem se. Něco se mi potvrdilo, avšak mnoho jiného rozkrylo a správně pojmenovalo. Tedy přínos pro mě osobně? Lépe se znám, více si rozumím. Pro svou práci si z workshopu odnáším doporučení, jak dávat správně najevo, co si myslím, přeji, aniž bych lidi v mém okolí stresovala, zastrašovala či jim dokonce ubližovala.

Mgr. Lada Borárošová
ÚCV, kancelář děkana

Century 21 Vomastek
Karla znám již řadu let a vždy jsem oceňoval jeho schopnost vycházet s lidmi jako laskavý a zároveň odvážný vůdce. Karel pro mě administroval test MBTI Step II v únoru 2013. Obzvlášť hodnotné bylo následné koučovací setkání, které bylo součástí balíčku. Karel se mnou prošel mými MBTI výsledky a jeho interpretace byla natolik výstižná, že jsem díky tomu u svého osobnostního typu objevil dvě nové obasti, které jsem si do té doby plně neuvědomoval. Toto odhalení mi nyní pomáhá upravit mé reakce na stresové situace a být ve svých vztazích úspěšnější. Každému, kdo chce vybrousit své vůdcovské a manažerské schopnosti, doporučuji vyhodnocení MBTI Step II a Karla jako excelentního administrátora tohoto balíčku!

Petr Vomastek
Realitní makléř

Element, HK
Seminář o osobnostních profilech programu MBTI považuji za jeden ze základních nástrojů poznávání sebe, což je důležitá součást vůdcovství. Proto jsem byl nadšen, že jsme mohli v Elementu hostit Karla Řežábka, certifikovaného lektora programu, který svým vřelým, vtipným a poučným způsobem mohl vytrénovat 50 našich dobrovolníků. Poznání svých silných a slabých stránek nám pomáhá vést lidi a zároveň lokalizovat tlakové body, na které se musíme zaměřit pro zdraví celé naší organizace. Karlův seminář velmi doporučuji pro všechny skupiny, kterým jde o efektivní práci s lidmi, především církvím, které jsou na vztazích s lidmi postavené. Seminář byl pro nás opravdovým přínosem.

Lukáš Targosz
Hlavní vedoucí

Caritas Czech Republic
Kurz MBTI mi pomohl prakticky pochopit, proč se jako typově odlišné osobnosti potřebujeme. Okruh stejně naladěných přátel je pro mě zárukou odpočinku, společnost odlišně nastavených přátel mě vede k růstu a překonávání sebe sama. Lekor s lehkostí reagoval na naše otázky a zanechal ve mně dojem, že kurz MBTI je pouze začátek na dobrodružné cestě za pochopením ostatních i sebe sama.

Mgr. Petra Malinová Šustrová
Project Manager

Krkonošské ubytování
Karla Řežábka považuji za komplexní osobnost s viditelným dlouhodobým osobním rozvojem. Kromě profesních kvalit je Karel člověk se srdcem na pravém místě, s širokým rozhledem a nepřehlédnutelnou schopností porozumět druhému.

Hedvika Čepová
Poskytovatel ubytovacích kapacit, pohostinství

 

INSPIRACE

"Lidé jsou přirozeně zaměřeni na to stát se sami sebou tak úplně, jak jen je to možné."