Workshopy


Vším, co jako Pro inspiro děláme, se snažíme inspirovat k osobnímu i vztahovému růstu. Porozumíme-li lépe sami sobě a své jedinečnosti, vzroste naše sebeuvědomění a sebeúcta. Jakmile lépe pochopíme druhé a jejich jedinečnost, budeme si jich více vážit a dokážeme spolu lépe vyjít. 

Podmínkou účasti na workshopech #mbti je vyhodnocení osobnostního typu buď prostřednictvím balíčku EFFECT WORKSHOP PACK (Obj. kód: PA-003), STRESS KIT PACK (Obj. kód: PA-004), případně COMBO WORKSHOP PACK (Obj. kód: PA-006).

Na workshopy zaměřené na #temperamenty není potřeba vyhodnocení osobnostního typu z pohledu typologie MBTI, ale účastníci budou potřebovat COLOR WORKSHOP PACK (Obj. kód: PA-010), balíček obsahující komplexní vyhodnocení jejich temperamentu a motivačního typu. 

Nejbližší otevřené workshopy:

Žít, ne přežívat – hořet, ne vyhořet

29/6/2019: zbývá 1 místo || 16/11/2019: zbývá 0 míst

Hudební skupina Traband v jedné své písni zpívá: ...pálíš, doutnáš, nehoříš... To bych nechtěl, připadá, mi, že žít a přitom pro nic nehořet, vlastně ani není život, jen pouhé přežívání. Potřebujeme najít a pochopit svou vnitřní motivaci, objevit své "proč" - pak nebudeme jen přežívat, ale skutečně žít. Někteří to již objevili a hoří, což je skvělé. Jenomže právě těm, kdo pro něco hoří, často hrozí, že budou jako ta pověstná svíčka zapálená na obou koncích: budou dvakrát víc svítit, ale dvakrát rychleji vyhoří.

Zdánlivě se tato dvě témata vylučují. Lidé buď neví, co v životě dělat a potřebují to první, nebo to přehánějí a pak je pro ně aktuální to druhé. Ale jsou to dvě strany jedné mince - je důležité najít něco, pro co můžu hořet, ale to nestačí. K vyhoření dochází i kvůli tomu, že jsme si neujasnili, pro co máme hořet a hoříme pro příliš věcí najednou. Proto pochopit své vnitřní motivace a objevit své “proč” potřebují obě skupiny.

Na workshopu se zaměříme zejména na to, jak se zorientovat v tom, co nás motivuje - jak hledat a najít své "proč". Zároveň také položíme silný důraz na to, jaké má vyhoření u různých typů symptomy a jak lze vyhoření předcházet.

Pro účast na tomto workshopu není podmínkou vyhodnocení osobnostního typu z pohledu typologie MBTI ani vyhodnocení temperamentu a motivačního typu (ale obojí je výhodou).

- - -

Máte-li zájem přihlásit se na nabízený workshop, nebo se chcete dozvědět podrobnější informace, kontaktujte nás zde.

INSPIRACE

"Co je 'normální' lidské jednání? Když jsme znepokojeni nebo ohromeni tím, co druzí dělají, často poznamenáme, ať už s pozdviženým obočím nebo s povzdechem, 'dělat něco takového přece není normální!' I když připouštíme, že 'normálnost' může mít mnoho podob, stále se srovnáváme se svými přáteli, sousedy, spolupracovníky či celebritami a říkáme si: Tak ve srovnání s touto osobou jsem pořád ještě docela normální."