Workshopy


Porozumíme-li lépe sami sobě a své jedinečnosti, vzroste naše sebeuvědomění a sebeúcta.  V tom je přínos našich workshopů zaměřených na #mbti nebo #temperamenty neocenitelný.

Podmínkou účasti na workshopech #mbti je vyhodnocení osobnostního typu buď prostřednictvím balíčku EFFECT WORKSHOP PACK (Obj. kód: PA-003), STRESS KIT PACK (Obj. kód: PA-004) nebo, za zvýhodněnou cenu obě současně, v balíčku COMBO WORKSHOP PACK (Obj. kód: PA-006).

Na workshopy zaměřené na #temperamenty není potřeba vyhodnocení osobnostního typu z pohledu typologie MBTI, ale účastníci budou potřebovat COLOR WORKSHOP PACK (Obj. kód: PA-010), balíček obsahující komplexní vyhodnocení jejich temperamentu a motivačního typu. 

Nejbližší otevřené workshopy:

#temperamenty a 4 styly učení (Čtyřbarevné rodičovství II.)

2/12/2017: zbývají 4 místa

To, že má každý člověk svůj specifický osobní styl učení, tedy způsob, jakým zaznamenává a zpracovává informace, je známo. Přesto se nám často stává, že jako rodiče/vychovatelé/učitelé nevědomky považujeme svůj preferovaný styl za ten nejlepší a upřednostňujeme jej před ostatními. Jenže zatímco někdo dává přednost přemýšlení před pocity, jiný potřebuje to, co se učí, především pocítit a prožít. Někomu nejvíc vyhovuje naučit se něco tak, že si to prakticky osahá a vyzkouší, jiný se bude raději učit pozorováním...

Učit se a (často také) učit druhé potřebujeme celý život. Tento workshop nám pomůže uvědomit si u svého stylu učení jeho silné a slabé stránky, a zároveň pochopit, co motivuje a jaké potřeby mají typy, které se učí jinak než my.

- - -

Máte-li zájem přihlásit se na nabízený workshop, nebo se chcete dozvědět podrobnější informace, kontaktujte nás zde.

INSPIRACE

"Musím se mít rád, přijímat se. Abych se mohl přijmout, musím být někdo. Jestliže pro nikoho nic neznamenám, nemohu se přijímat. Musím být schopen považovat se za důležitého; musím něco znamenat; musím se vidět jako schopného dělat něco, co má pro někoho význam."