Workshopy


Porozumíme-li lépe sami sobě a své jedinečnosti, vzroste naše sebeuvědomění a sebeúcta.  V tom je přínos našich workshopů zaměřených na #mbti nebo #temperamenty neocenitelný.

Podmínkou účasti na workshopech #mbti je vyhodnocení osobnostního typu buď prostřednictvím balíčku EFFECT WORKSHOP PACK (Obj. kód: PA-003), STRESS KIT PACK (Obj. kód: PA-004) nebo, za zvýhodněnou cenu obě současně, v balíčku COMBO WORKSHOP PACK (Obj. kód: PA-006).

Na workshopy zaměřené na #temperamenty není potřeba vyhodnocení osobnostního typu z pohledu typologie MBTI, ale účastníci budou potřebovat COLOR WORKSHOP PACK (Obj. kód: PA-010), balíček obsahující komplexní vyhodnocení jejich temperamentu a motivačního typu. 

Nejbližší otevřené workshopy:

#temperamenty a 4 styly učení (Čtyřbarevné rodičovství II.)

2/12/2017: zbývají 4 místa

To, že má každý člověk svůj specifický osobní styl učení, tedy způsob, jakým zaznamenává a zpracovává informace, je známo. Přesto se nám často stává, že jako rodiče/vychovatelé/učitelé nevědomky považujeme svůj preferovaný styl za ten nejlepší a upřednostňujeme jej před ostatními. Jenže zatímco někdo dává přednost přemýšlení před pocity, jiný potřebuje to, co se učí, především pocítit a prožít. Někomu nejvíc vyhovuje naučit se něco tak, že si to prakticky osahá a vyzkouší, jiný se bude raději učit pozorováním...

Učit se a (často také) učit druhé potřebujeme celý život. Tento workshop nám pomůže uvědomit si u svého stylu učení jeho silné a slabé stránky, a zároveň pochopit, co motivuje a jaké potřeby mají typy, které se učí jinak než my.

- - -

Máte-li zájem přihlásit se na nabízený workshop, nebo se chcete dozvědět podrobnější informace, kontaktujte nás zde.

INSPIRACE

"Jedna z definic popisuje osobnost jako 'jedinečný a relativně stabilní vzorec chování, myšlení a emocí vykazovaný individuem'. Osobnost tedy vyjadřuje soubor trvalých rysů, jimiž se jeden člověk odlišuje od jiných."