Workshopy


Vším, co jako Pro inspiro děláme, se snažíme inspirovat k osobnímu i vztahovému růstu. Porozumíme-li lépe sami sobě a své jedinečnosti, vzroste naše sebeuvědomění a sebeúcta. Jakmile lépe pochopíme druhé a jejich jedinečnost, budeme si jich více vážit a dokážeme spolu lépe vyjít. 

Podmínkou účasti na workshopech #mbti je vyhodnocení osobnostního typu buď prostřednictvím balíčku EFFECT WORKSHOP PACK (Obj. kód: PA-003), STRESS KIT PACK (Obj. kód: PA-004), případně COMBO WORKSHOP PACK (Obj. kód: PA-006).

Na workshopy zaměřené na #temperamenty není potřeba vyhodnocení osobnostního typu z pohledu typologie MBTI, ale účastníci budou potřebovat COLOR WORKSHOP PACK (Obj. kód: PA-010), balíček obsahující komplexní vyhodnocení jejich temperamentu a motivačního typu. 

Nejbližší otevřené workshopy:

Žít, ne přežívat – hořet, ne vyhořet

29/6/2019: zbývá 1 místo || 16/11/2019: zbývá 0 míst

Hudební skupina Traband v jedné své písni zpívá: ...pálíš, doutnáš, nehoříš... To bych nechtěl, připadá, mi, že žít a přitom pro nic nehořet, vlastně ani není život, jen pouhé přežívání. Potřebujeme najít a pochopit svou vnitřní motivaci, objevit své "proč" - pak nebudeme jen přežívat, ale skutečně žít. Někteří to již objevili a hoří, což je skvělé. Jenomže právě těm, kdo pro něco hoří, často hrozí, že budou jako ta pověstná svíčka zapálená na obou koncích: budou dvakrát víc svítit, ale dvakrát rychleji vyhoří.

Zdánlivě se tato dvě témata vylučují. Lidé buď neví, co v životě dělat a potřebují to první, nebo to přehánějí a pak je pro ně aktuální to druhé. Ale jsou to dvě strany jedné mince - je důležité najít něco, pro co můžu hořet, ale to nestačí. K vyhoření dochází i kvůli tomu, že jsme si neujasnili, pro co máme hořet a hoříme pro příliš věcí najednou. Proto pochopit své vnitřní motivace a objevit své “proč” potřebují obě skupiny.

Na workshopu se zaměříme zejména na to, jak se zorientovat v tom, co nás motivuje - jak hledat a najít své "proč". Zároveň také položíme silný důraz na to, jaké má vyhoření u různých typů symptomy a jak lze vyhoření předcházet.

Pro účast na tomto workshopu není podmínkou vyhodnocení osobnostního typu z pohledu typologie MBTI ani vyhodnocení temperamentu a motivačního typu (ale obojí je výhodou).

- - -

Máte-li zájem přihlásit se na nabízený workshop, nebo se chcete dozvědět podrobnější informace, kontaktujte nás zde.

INSPIRACE

"K tajemné přirozenosti života patří to, že existuje vrozený sklon k individualizaci. Je zřejmé, že čím méně možností je dáno pro individuální rozdíly, tím je forma života jednodušší. Obráceně, čím je forma komplikovanější, tím početnější jsou možnosti k individuálnímu formování. Jestliže si uvědomíme, že člověk je stvoření s největšími možnostmi pro individuální rozdíly, pak porozumíme, že tomu odpovídajícím způsobem užívá plného života."